Novinky

Aktuální dění v kapele

Klikněte na obrázek a poslouchtejte!

První singl ze slíbené trilogie je zde! 


Vanaheim - Jörmungandr 


Jörmungandr je nejstarší z Lokiho dětí které měl s obryní Angrbodou. Má podobu hada plivajícího černý jed. Osudem Lokiho dětí bylo stát se nejhoršími nepřáteli bohů a tak Odin vzal Jörmungandra na břeh moře a odsoudil ho k věčnému životu ve vlnách. Tam rostl tak dlouho, až obepnul celý svět a zakousl se do svého ocasu. Jednou však přijde den, kdy pustí svůj ocas. V ten den se moře vzedmou a zalijí zemi a svět pocítí jed Midgardského hada. 

Zvuk a produkce: Martin Holly Hollandr 

 Střih videa: Jirka KubištaJedeme na Prahu!

Ve speciálně prodlouženém setu, bez předskokana zavítáme do legendárního klubu v Praze s názvem Vagon přátelé! 

Přijďte s námi společně dobýt Prahu, těšíme se na Vás! 

Masters of rock

Válečníci, včerejší den se Vanaheimu nesmazatelně zapsal do paměti. Atmosféru, kterou jste nám vytvořili během koncertu, ale i po něm, z paměti prostě nevymažeme. Válečná sekera byla zaťata hodně hluboko .Byli jste naprosto jedineční a dokázali jste zaplnit prostor na 2.stage festivalu Masters Of Rock 22 skoro do posledního místa. Děkujeme!!! 

Koncerty pro rok 2022

Nazdar válečníci! 

Začínáme pro Vás doplňovat koncerty na letošní rok, který nás všechny čeká. Mrkněte proto do sekce Koncerty, kde se nejenom dozvíte kam všude letos zavítáme, ale také kde budeme plenit, rabovat a hlavně sdílet s Vámi náš svět. 

Těšíme se na Vás! 


ZRUŠENÉ KONCERTY

Ahoj smečko!

Máme pro Vás jednu nemilou zprávu. Díky určitým restrikcím nejenom ve světě, ale i u nás byl zrušen sobotní koncert v Jestřabí Lhotě, který se přesunuje na 22.dubna!!

Velmi nás to mrzí, protože za současné situace se s největší pravděpodobností neuskuteční ani zbylé koncerty, které jsme pro Vás společně s pořadateli plánovali.

Děkujeme Vám proto za všechny koncerty, kde jsme se s vámi mohli potkat, držte se a věřme, že se brzy potkáme a budeme společně plenit, jak je naším zvykem válečníci

VANAHEIM 


VIKINGSKÁ PLAVBA NA CHLUMECKÉ KOUPALIŠTI

29.7.2021 od 19:00

► Speciálně prodloužený setlist
► NOVÁ SESTAVA
► SHOW
► PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ a AREÁL
► TÉMĚŘ PO PĚTI LETECH POPRVÉ NA DOMOVSKÉ SCÉNĚ
► VÝROČÍ KAPELY 5 LET


Vikingové, před měsícem jsme vydali a pokřtili naše třetí CD v pořadí, které nese název "Amulet", a proto teď připlouváme do našeho rodného domovského města, abychom Vám představili vše, co máme k dispozici.


Přijďte proto s námi drancovat chlumecké koupaliště na koncert ve speciálně prodlouženém setu, v nové sestavě a užít si tak show, která nemá jen tak obdoby.

Začínáme v 19:00 !!


Těšíme se na VÁS! 

NOVÝ ESHOP 

Válečníci a kamarádi, 

spustili jsme pro Vás nový ESHOP, kam postupně budeme přidávat náš kapelní sortiment. 

V tuto chvíli je možné zde zakoupit lístky v předprodeji na křest do Městce Králové! 


Album Věčná sláva opět k dostání

Pro Váš velký zájem jsme nechali udělat znovu nová CD Věčná sláva. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel. čísle 737307123 nebo na emailu a také na Facebooku.

   NOVÝ SINGL A VIDEOKLIP - KŘÍŽEM PROTI MEČI

Přátelé máme pro Vás nový singl a zároveň videoklip Křížem proti meči z připravovaného CD, které vyjde v příštím roce. 

NOVÁ SESTAVA


 Fanoušci a kamarádi, 

dovolte nám touto cestou přivítat do našich řad novou válečnou krev a zároveň stálého člena kapely Miloše Koblmüllera! Mnozí z vás jistě Miloše znáte a to převážně z dřívějšího působení v kapele Ramayana, kde byl frontman a zároveň kytarista. 

V našem vikingském souboru proto přebírá žezlo a na dobu určitou se stává zpěvákem než se nám plně uzdraví Radek. Poté se přesune a bude působit jako druhý kytarista s doprovodným zpěvem. 

Tímto Milošovi přejeme ať se mu u nás líbí a těšte se na nové songy, které jsme pro Vás ve studiu připravili! 

Aktuality

12.01.2020

15.2. Měník (Obecní hospoda) + HakelBand